FL2021

Letošní stránky FL startujeme sice až v únoru, ale sněhu tady máme jako o vánocích. Pojďme však k důležitějšímu tématu a to letošnímu ročníku FL 2021 & AGP. Termín soutěže je naplánován opět kompletně prázdninově a to od 2.7. do 10.7.

Minulý ročník byl pro nás poměrně komplikovaný a říkali jsme si, že již nemůže být hůře, ale jak praví staré dobré přísloví, není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Dnes jsme v situaci, že bychom rádi soutěž uspořádali v uvedeném termínu, ale daný termín zatím nemůžeme definitivně potvrdit. Neřešíme bohužel pouze nevyzpytatelnou COVID situaci, ale i provozní možnosti RWY. Je možné, že budeme muset na omezenou dobu přistoupit k úpravě RWY, kde by v takovém případě nebylo možné za regulérních podmínek soutěž uspořádat.

Zatím je vše v jednání, proto uveřejňujeme termín, ale oficiálně jej nepotvrzujeme. Jsme si vědomi, že řada z vás potřebuje plánovat dovolené. Termín se budeme snažit potvrdit ihned, jakmile to bude možné.

Propozice soutěže zatím vydány nejsou, ale žádné změny nečekejte. Budeme soutěžit opět ve dvou třídách, jak již je ve Frýdlantu téměř desetiletí zvykem.

V případě, že by se letošní FL nekonalo, i tak bychom vás všechny rádi v daném termínu a i kdykoliv jindy na našem letišti uvítali jak ve vzduchu, tak i na zemi.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *